طراحی و توسعه وب سایت

در عصر ارتباطات کاربران جهت آشنایی با هرگونه کسب‌و‌کاری در اولین گام به وب‌سایت آن‌ها مراجعه می‌کنند. یک وب‌سایت کارآمد با طراحی جذاب تاثیر به‌سزایی در جذب مشتریان دارد. تیم هارمس با بهره‌گیری از قوی‌ترین ابزارها و تکنولوژی‌های روز دنیا وب‌سایتی پویا، با کاربری آسان و مطابق با ایده‌آل‌های شما طراحی می‌کند. در یک وب‌سایت پویا شما قادر خواهید بود به‌راحتی اطلاع‌رسانی کرده و رویدادهای کسب‌وکار خود را به‌سرعت منتشر نمایید. راهکارهای تجارت الکترونیک ما ضمن هماهنگی با سیستم‌های پرداخت الکترونیک بانکی، می‌تواند با شرکت‌های پستی مرتبط شده و نقش مؤثری در وصول درآمدها و ارسال محصولات در تجارت شما عهده‌دار شود.


طراحی و توسعه‌ی نرم‌افزار موبایل

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش روز افزون استفاده از تلفن همراه، ارائه‌ی برنامه‌ی کاربردی جهت موفقیت کسب‌و‌کار از یک امکان لوکس به یک ضرورت تبدیل شده است. نرم‌افزارهای تلفن هوشمند به‌طور مستقیم با تجارت شما ارتباط دارند و شما را به مخاطبانتان متصل کرده، به آن‌ها امکان می‌دهد که در هر زمان و در هر مکانی به خدمات شما دسترسی داشته باشند. تیم هارمس قادر است برنامه‌ی کاربردی مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و مطابق با استاندارد‌های جهانی تولید کند. تیم ما با تکیه بر دانش به‌روز خود، نرم‌افزاری ایده‌آل با طراحی منحصر‌به‌فرد و درخور رضایت مشتری ارائه می‌کند.


مشاوره

تیم هارمس با ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی از گام اول در کنار شما خواهد بود و با پیشنهاد راهکار‌های موثر به شما در تصمیم‌گیری و دست‌یابی به پروژه‌ی مد نظرتان یاری می‌رساند. تیم ما در زمینه‌ی نرم‌افزار‌های سازمانی، بهره‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی‌ها و راهکار‌های هوشمند مشاوره می‌دهد.


آموزش

هارمس برای علاقمندان کلاس‌های آموزش اندروید، جاوا و طراحی وب (از مبتدی تا پیشرفته) برگزار می‌کند. این کلاس‌ها به صورت خصوصی و نیمه‌گروهی توسط اساتید مجرب آموزش داده می‌شود.